MOODLE - це про100!

Освітній проект для ЗЗСО Львівщини

Проект покликаний убезпечити школи від зовнішніх факторів, налагодити користування власним електронним простором та не залежати фінансово від корпорацій, що частково адаптували свої платформи під дистанційне навчання.

Учасники проекту

2021

Глинянський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Івано-Франківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. І.Франка
Опорний заклад "Крукеницький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Мостиської міської ради Львівської області<"/a>
Початкова школа "Малюк" Львівської міської ради
НВК "КОНЮХІВСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ-ІІІ СТУПЕНЯ С. КОРЧИН
ПТУ-ІНТЕРНАТ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧНІВ-ІНВАЛІДІВ м.Самора
НВК "ГІРНЕНСЬКИЙ ЗНЗ І-ІІІ СТ.- ДНЗ"
Ліцей №3 м.Мостиська
Сколівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 імені Стефанії Вітрук
Куровицький ЗЗСО І-ІІІ ст.
КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована мистецька школа-інтернат II-III ст. Мала академія мистецтв ім. Е. Миська"
ОЗ «Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»
Шегинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів
Середня загальноосвітня школа №41 м Львів
Вороцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Демнянський ЗЗСО І-ІІІ ст
Середня загальноосвітня школа №32 м Львів
Домажирський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Самбірська гімназія
ЗУБРЯНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ
Соколянський ЗЗСО І-ІІІ ст
ЖИРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ ЗДО
СОКІЛЬНИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. ІМ. І. Я. ФРАНКА
ЖОВТАНЕЦЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗЗСО
Великоглібовицький ЗЗСО І-ІІІст. ім. Юліана Головінського
Нижанківська ЗЗСО І-ІІІ ст.
Великодорошівський ЗЗСО І-ІІ ступенів
ДАВИДІВСЬКИЙ ОЗЗСО І-ІІІ СТ. ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЗСО
Гірський НВК
Золочівський ліцей
Викотівський ЗЗСО І-ІІІ ст
ОЗ ПУСТОМИТІВСЬКИЙ ЗЗСО № 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ
МИЛЯТИЧІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ
Стрийська СШ.№10
Нежухівській заклад загальної середньої освіти
ГОДОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ.
ВЕРХНЬОБІЛКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ І-ІІІ ступенів
ОЗ "СУДОВОВИШНЯНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗДО ІМ. Т. ДМИТРАСЕВИЧА"
ТзОВ ПОЗ «Школа Дружня До Дитини Сихів»
Вище професійне училище №29
Лапаївський ліцей ім. Г.Кірпи
ЛУКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ.
Рава-Руський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3
Золочівський ЗЗСО І-ІІ ст. "Школа радості"
ПІДБУЗЬКИЙ ЗЗСО I-III РІВНІВ
Підгородецький ЗЗСО І-ІІІ ст.
ОЗ Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Замочківський ЗЗСО І-ІІ ст.
ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Радехова

власний сервер-Бродівська гімназія ім. І. Труша
Ремезівцівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ВЕРХНЬОДОРОЖІВСЬКИЙ ЗЗСШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
Підгайчиківський ЗЗСО І-ІІ ст.
ОЗ МОСТИСЬКИЙ ЗЗСО №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ
НВК "Лисовицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей"
Раделицький НВК
САМБІРСЬКА СШ №10
Сопошинський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ГРУШІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ
ОЗ «Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ст.»
НОВОЯВОРІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ.О.КОВЧА

власний сервер-ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.о. Михайла Вербицького с.Стрілки
Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ст.в імені Маркіяна Шашкевича
ВОРОБЛЕВИЦЬКА ЗЗСО І-ІІІ СТ.
Журавнівський КЗЗСО школа-ліцей
Рудниківський НВК
Магерівський ОЗЗСО І-ІІІ СТ.
Словітський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
ЗАБОЛОТЦІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ.
Пониковицький ЗЗСО
Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
Новосілко-Опарська ЗОШ І-ІІІ ст
Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
ОЗ РУДКІВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. ВОЛОДИМИРА ЖЕРЕБНОГО САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ
КОЗІВСЬКИЙ ОЗЗСО-ЛІЦЕЙ
Миколаївський навчально-виховний комплекс
БОРТЯТИНСЬКИЙ НВК
Орявський ЗЗСО
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа
Поморянський ЗЗСО I-III ступенів
СЗШ №4 м.Самбір
ДПТНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва» м.Львова
Львівське вище професійне училище інформаційно-комп'ютерних технологій

2022

ВІДДІЛ ОСВІТИ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Верхньовисоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчально-виховний заклад - дошкільний заклад"" І-ІІІ ступенів Турківської районної ради Львівської області"
БУСЬКИЙ ЗЗСО - ГІМНАЗІЯ ІМ. Є.ПЕТРУШЕВИЧА ПРИ ЛНУ ІМ. І.ФРАНКА
ЗЗСО І-ІІІ СТ. С. МУРОВАНЕ
ТУРКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1
ЛЕНЯНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІСТ.
МИКОЛАЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ
ОБРОШИНСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. Л. ШАНКОВСЬКОГО
ЗЗСО І-ІІІ СТ. С. ЯМПІЛЬ
ОЛЕСЬКИЙ ОЗЗСО I-III СТ.
НВК ШЕЛ
Турківський ЗЗСО І - ІІІ ст
МИКОЛАЇВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

власний сесвер-Бродівська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Бірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка
МУРОВАНСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ
ВЕРХНЬОВИСОЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. - ЗДО
Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
Новороздільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
ЗЗСО І-ІІ ст. с. Терлоv ВЕРХНЯЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ
власний сервер-"Вузлівський опорний навчально-виховний комплекс ""Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
"ДНЗ ""Новояворівське ВПУ"""
"Комунальний заклад Львівської обласної ради ""Підкамінська спеціальна школа І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою"""
"Державний професійно-технічний навчальний заклад ""Сокальський професійний ліцей"""
Золочівський професійний ліцей
Стебницький ліцей №7 ДМР ЛО
Новосілківський ЗЗСО І-ІІ ст. ім.М.Шашкевича
Сновицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Ремезівцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради
Поморянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради
Бродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Бродівської міської ради Львівської області
Суховільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Галини Столяр Бродівської міської ради Львівської області
Лешнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бродівської міської ради
Підкамінський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів
Задвір'янський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Красненської селищної ради
Красненський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2
Львівське вище професійне політехнічне училище
Ліцей №17 Львівської міської ради
"ДНЗ""Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва"""
Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу
"Державний професійно-технічний навчальний заклад ""Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва"""
Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ім. Григорія Тютюнника Кам’янка-Бузької міської ради
ОЗЗСО I-III ст.№1 ім І. Франка Кам'янка-Бузької міської ради
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Батятичі
загальноосвітня школа І-ІІ ст.с. Колоденці Жовтанецької сільської ради
"Ставчанський НВК ""ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО"""
Підберізцівський НВК ЗНЗ І - ІІІ ступенів ДНЗ Пустомитівського району Львівської області
Чижиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
"Чорнушовицький НВК ""ЗНЗ І - ІІ ступенів - ДНЗ"" "
Будьківська гімназія Давидівської сільської ради
Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради
Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради
Сокільницький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка Сокільницької сільської ради
Годовицький ЗЗСО І-ІІІ ст. Сокільницької сільської ради
Басівський ЗЗСО І ст. Сокільницької сільської ради
НИЖНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІст
ОЗЗСО І-ІІІ ступенів м. Хирів Хирівської міської ради
ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей імені Владики Івана Хоми м. Хирів Хирівської міської ради
"ОЗЗСО ""ЗЗСО І-ІІІст. ім.о. Михайла Вербицького с.Стрілки"""
"НВК ""ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО с.Велика Лінина"" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області."
Дублянський ЗЗСО І-ІІІ ст.
Турківський ЗЗСО I-III ст. №1 Турківської міської ради
Надибський ЗЗСО І-ІІ ступенів
Воютицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ігоря Добровольського
Баранівецький ЗЗСО
Середня школа 7 м.Львів
"Комунальний заклад ""Гімназія с.Ваньовичі Самбірської міської ради Львівської області"""
спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови
Самбірська гімназія
"НВК ""Вівнянський ЗНЗ І-ІІ ст - ДНЗ"""
"НВК ""Кавський ЗНЗ - ДНЗ"""
Угерська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
"НВК ""Бережницький ЗНЗ I-II ступенів - ДНЗ"""
Завадівська СЗОШ І-ІІ ступенів
НВК ''П'ятничанський ЗНЗ І-ІІст. - ДНЗ'
' Липівський ЗЗСО I-IІI ступенів Тростянецької сільської ради
Стільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Підгородецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сколівської міської ради
Лавочненський ЗЗСО І-ІІ ступенів №2 Славської селищної ради
Славський ЗЗСО І - ІІІ ступенів Славської селищної ради
Тухлянський ОЗЗСО І-ІІІ рівнів - гімназія Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
Монастирецький комунальний ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Володимира Поповича
Колодрубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради
Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Омеляна Партицького Жидачівської міської рад
Незнанівська гімназія Добротвірської селищної ради
Стародобротвірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Добротвірської селищної ради
Добротвірський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Добротвірської селищної ради
Арламівськоволянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області
Берегівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області
Гостинцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області
Пнікутський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області
Раденицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Яворівський район Мостиської міської ради Львівської області
Стрілецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Львівської області
Старявський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Мостиської міської ради Яворівського району Львівської області
Зав'язанцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів Мостиської міської ради Львівської області
Чернівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Мостиської міської ради Львівської області
"КЗ ЛОР «Професійно-технічне училище-інтернат"" Самбір"
"ДНЗ ""Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг"""
Вище професійне училище № 20 м. Львова
Львівське ВПУ побутового обслуговування
"ДНЗ ""Ставропігійське вище професійне училище м. Львова"""
"ДНЗ ""Вище професійне училище № 8 м. Стрия"""
"ДПТНЗ ""Миколаївський професійний ліцей"""
Вище професійне училище № 11 м. Червонограда
Вище професійне училище № 19 м. Дрогобича
"ДНЗ ""Вище професійне училище № 34 м. Стрия"""
"ДНЗ ""Меденицький професійний ліцей"""
Нижньояблунський ОЗЗСО 1-3 ст
Департамент освіти та науки ЛОДА
"ГО ""Громадське едукаційне обєднання ""Полонія"""

2023

Погірцівська СЗШ І - ІІІ ступ